טיול הקרנבלים המקיף באיטליה
יציאה: 27.02.2019        חזרה: 05.03.2019


בהדרכת: גבי זהר
מסע בלתי נשכח אל 4 חגיגות הקרנבלים בצפון איטליה וטוסקנה:
קרנבל הניוקי בורונה - קרנבל המסכות בונציה -קרנבל הבובות בויארג'ו - קרנבל התפוזים באיבראה

 תכנית הטיול:
יום רביעי, 27.02.19 - ת"א - מילאנו
בשעות הבוקר נמריא למילאנו. אחרי הנחיתה נשים פעמינו למילאנו, בירת העיצוב, האופנה והמסחר של איטליה. נצא לסיור מודרך ונסייר באתרי מרכז העיר, נצפה ונבקר בדואומו המרשים, נעבור דרך הגלריה של ויטוריו עמנואל השני, ונצפה בבית האופרה המפורסם לה סקלה, ונבקר במעדניה המפורסמת במילאנו -Peck  . אחר הצהריים נטייל ב"מרובע הזהב"  - אזור חנויות המעצבים הידועים, רחובות המוקדשים כולם למעצבי אופנה והמותגים הגדולים בעולם, ונספוג את אווירת בירת האופנה האיטלקית. העברה למלון באזור ורונה \ ויצ'נזה.
ארוחת ערב.  

יום חמישי, 28.02.19 - קרמונה - מנטובה 
הבוקר נצא לקרמונה - עירם של בני משפחת סטרדיברי בוני הכינורות הנודעים מהמאה ה 17. נתרשם מהקתדרלה הענקית והמרשימה ונבקר בסדנת בונה כינורות, בה נראה ונלמד את סוד המלאכה המיוחדת. נמשיך לעיר על האגם – מנטובה. נלמד על המישור הפורה שהיה בעבר ביצה, וניכנס למרכז העיר לסיור בכיכר סורדלו המיוחדת על שלל בנייני הציבור שבה, וכיכר ברולטו בה נצפה בפסלו של וירגיליוס – יקיר העיר, נסיים בכנסיית סנט אנדריאה הגדולה והמיוחדת. חזרה למלון. ארוחת ערב.

יום שישי, 01.03.19 - קרנבל הניוקי בורונה
יום שלם בעיר האוהבים – ורונה. נבקר בפיאצה ברה ונתרשם משלל הבתים הצבעוניים הניצבים בה. נצפה באמפיתאטרון הרומי המרשים – הארנה ונלמד על פסטיבל האופרות  המתקיים בעיר בכל שנה. נמשיך לסיור בכיכר התבלינים הססגונית וכמובן מרפסתה של יוליה גיבורת שייקספיר. בשעות הצהריים נתכנס למרכז העיר לתהלוכת "המצעד הגדול"  ובראשו "מלך האהבלים" או בשמו המקומי "מלך הניוקי", אותו מאכל טיפוסי מקומי הנמכר בכיכר המרכזית. המצעד הגדול צועד ברחובות העיר ומשתתפות בו עשרות תזמורות, להקות ריקוד, של ילדים נערים ומבוגרים מכל שכונות העיר וסביבותיה...היכונו למטר של קונפטי וסוכריות. חזרה למלון. ארוחת ערב.

יום שבת, 02.03.19 - קרנבל המסכות בונציה
את היום נקדיש לקרנבל המסכות המדהים של ונציה, ההופך את העיר המיוחדת שביום יום היא תפאורה חיה ונושמת לבמת תיאטרון ענקית, המארחת תחפושות ומסכות ומשמרת מסורת בת מאות שנים. נסייר בסמטאות העיר הלבושה חג בדרכנו לגשר החשוב באי – הריאלטו. נתרשם משאר מאפייני העיר : ה"באקארו" הונציאני - ומשקה השפריץ המקומי, חנויות המסכות והתחפושות ועוד. בשעות אחר הצהריים נתכנס למרכז החגיגות ומופעי הרחוב. בכיכר סן מרקו ונשתלב בקהל החוגגים בתחפושות בשלל צבעים, דמויות מהעבר ומההווה, והכל באווירת קרנבל בלתי נשכחת. ארוחת ערב עצמאית. חזרה למלוננו.

יום ראשון, 03.03.19 - קרנבל הבובות בויארג'ו
הבוקר נצא דרומה לכיוון חבל טוסקנה ליעדנו החגיגי הבא - קרנבל הבובות של ויארג'ו. נגיע לויארג'יו לקראת צהריים, ונשתלב באווירת הקרנבל והתהלוכה המסורתית. התהלוכה גרנדיוזית ובמרכזה מובלות בובות ענק ברחבי העיר על גבי פלטפורמות ממונעות מלוות בלהקות ריקודים מוזיקה ושירים. בובות הענק המככבות במרכז החגיגות, נישאות אל על ומתארות דמויות סאטיריות מקומיות, ואירועים גלובליים שונים. נהנה מחגיגה של צבעים תחפושות ומוזיקה, פולקלור מקומי וססגוניות ללא גבול המאפיינים את אחד הקרנבלים המיוחדים באיטליה. העברה למלון באזור ג'נובה וארוחת ערב.


יום שני, 04.03.19 - קרנבל התפוזים באיבראה
בשעות הבוקר נשים פעמינו צפונה לחבל פיימונטה. בין נופים מרהיבים ושדות אורז למכביר נגיע ליעדנו הבא העיירה איבראה, החוגגת גם היא את הקרנבל אך בצורה שונה. נכנס לכיכר העיר ולרחובותיה ונצפה במחזה יחודי, בו נערכים קרבות תפוזים "מסורתיים" בהם תושבי העיר המחולקים לשכונות, מטילים בחמת זעם זה על זה תפוזים טריים נוטפי מיץ והעיר כולה נצבעת בכתום וריח התפוזים נישא מכל עבר. העברה למלון בטורינו. ארוחת ערב.

יום שלישי, 05.03.19 - טורינו - מילאנו - ת"א
הבוקר נצא לסיור מודרך באתריה המרכזיים של טורינו - בירת מחוז פיימונטה, למרגלות האלפים. נסייר בפיאצה קסטלו המיוחדת, בחצר גרם המדרגות של ארמון המלכים, בו התגוררו הנסיכים לבית סבויה, נמשיך לדאומו המרכזי של העיר ונבקר בקפלת התכריכים הקדושים,שעל פי המסורת הנוצרית עטפו את גופו של ישו לאחר הורדתו מהצלב. הפסקת הצהריים נקדיש ל -  EATALY מרכז מיוחד של תנועת ה – Slow Food. אחר הצהריים נבקר במוזיאון המכוניות המדהים של טורינו בו נראה ונחווה את התפתחות המכונית במאה שנה. זמן פנוי ליהנות מהמדרחוב התוסס והסואן של העיר. נקנח את טיולנו במרכז קניות ענק לחגיגת קניות של מוצרים איטלקיים. בשעות הערב העברה לשדה התעופה במילאנו לטיסה חזרה ארצה.

             

  ** תוכנית הטיול עשויה להשתנות בהתאם לשינויים בתוכניות הפסטיבלים השונים.

חלוקת לילות:
4 לילות באזור ורונה \ ויצ'נזה
1 לילה באזור ג'נובה
1 לילה בטורינו


המחיר כולל:

               טיסות אל על למילאנו וחזרה כולל מיסי נמל וביטחון:

      LY   27FEB   TLVMXP    0650  1010 
             LY  05MAR   MXPTLV   2255  0355   06MAR

     לילות במלונות בדרגת 4* על בסיס ארוחת בוקר בופה 
5 ארוחות ערב (3 מנות בהגשה), ראשונה, עיקרית, אחרונה, כולל מים.
אוטובוס תיירים ממוזג ומחומם ונוח צמוד למסלול הטיול.
כניסות וביקורים כמתואר בתכנית הטיול.
תשר לנותני שירותים בחו"ל.
מערכת שמע אישית (אוזניות)
הסעה לנתב"ג וחזרה

עלות:
1375 יורו לאדם בחדר זוגי
1808 ליחיד בחדר

 

המחיר אינו כולל:
תשר למדריך טיול
כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל"
הסעה לנתב"ג ובחזרה


 

להורדת טופס ההרשמה לחצו כאן
טלפון: 08-9380470 | כתובת: בן גוריון 9 נס ציונה (הקומה השנייה) | אתר הבית

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך